3.kapitola - Sophie

12. června 2014 v 17:06 | Eleanor |  Sophie
Tak a je tu nová kapitola! Je to zatím jenom takový oddechový, takže od toho zatím moc nečekejte.. nějaký začátek to mít musí. :D

"Jestli se teď začneš chystat, za deset sedm tam můžem autem být," řekla blondýna a snažila se Sophii uklidnit před panikařením.
----
"Holky, jestli si vy dvě nepospíšíte, tak to letadlo nestihneme a můžeme letět rovnou potom až v 10:15.." ozval se zvesela Liem, který kontroloval hodinky a pokukoval po holkách.
Marissa, ta blondýna, která právě zapínala Sophii šaty, se zprudka podívala na něj a nasadila nevěřícný pohled. Sophie se následovně otočila, pohlédla na Liema a upřeně na něj koukala, jako by jí před nosem právě ujel bus. Ale jestli opravdu sebou nehodí, tak jim uletí letadlo.
"Tos nemohl proboha říct hned? Děláš si srandu? Mohli jsme letět až v deset a ne teď....panejo, Lieme ty jseš fakt padlej," vyleja na něj podrážděně Sophie.
Liem se zrychleně podíval na Marissu, u které zjevně doufal, že najde podporu, ale jakmile spatřil její pohled, odvrátil oči.
"Ale holky, já jsem myslel, že bude lepší tam být dřív, a pobýt tam tak dýl," snažil se holkách domluvit, s mírným škubnutím.
"No jasně, ty když myslíš, to vždycky dopadne -" začala Marissa. Sophie je potom ale přestala vnímat, když se zadívala z okna a spatřila tátu jak nastupuje do auta nějaké ženské. V Sophii se krev jen vařila. Nevěřila vlastním očím.
Pozorovala je, až dokud se auto nevzdalovalo, a potom se zas zaposlouchala.
"....ne, ty se zlobíš, protože ses nemohla vyparádit," namítal Liem, který byl nyní od Marissy míň než metr.
"Kdybych nevěděla, že jsi gay, tak bych si myslela, že chceš po Mar vyjet, Li," zamumlala potom nepřítomně Sophie, která si brala své potřeblé kapesné věci do kabelky. Najednou se všichni odmlčeli.
Když o něj zavadila pohledem, všimla si, že se trochu červenal. Marissa se ušklíbla.
"No, už bychom měli jet, za deset minut je 7!" křikla Marissa, která rychle vyběhla ze dveře a ztratila se za nimi jako pára.
Liem si nenápadně oddechl.
Potom Sophie kývla na Liema a společně vyrazili do jeho auta.
Nasedli do auta, Liem nastartoval a když byli připraveni, odjeli.
Sophie se ještě koukla na dům, který se jím vzdaloval a zamyslela se.
Co to asi bylo za ženskou, která se k jeho tátovy tak měla. Zachvěla se. Že by její táta měl přítelkyni? Co ví, třeba s ní je už dlouho. Celých 17 let byla jedinou ženou v jeho životě ona, nebyla zvyklá se teď s nějakou ženskou o něj dělit.

Konečně dorazili na letiště. Všechny se naplnila vlna očekávání, hlavně Sophii.
Naposledy letěla letadlem v sedmi letech s tátou do Londýna za příbuznými.
Liem zaparkoval auto, a potom se už všichni tři odebrali do vstupní haly, které mířila rovnou k letadlu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 16. června 2014 v 15:37 | Reagovat

Nádhera, sweetheart. :*

2 Eleanor Eleanor | E-mail | 17. června 2014 v 19:22 | Reagovat

:DDD děkuji .)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama