Pro čtenáře povídky Sophie

29. června 2014 v 15:06 | Eleanor |  Ohledně povídek
Čtenáři mé povídky Sophie, upozorňuji, že v článku se nachází menší spoiler, pár informací, a anketa, která mi celkem dost pomůže. Takže ti, kteří tuhle mojí povídky kdy četli a čtou, prosím dočíst tento článek!!! :)


Takže... pro začátek. Až teď jsem si uvědomila, že se mi z té povídka tak nějak stala lovestory, a musím říct, že mi to ani nevadí. Protože i já, jako každá holka, umím být někdy romantická duše... :DDD Ale, s pravdou ven - relativně, a skoro pořád jsem na tom opravdu bledě. :D Nemám ráda telenovely, ale viděla jsem jich hodně, a některé byly opravdu dobré. (Př. Čas Tulipánů)

!SPOILER!
Rozhodla jsem se, že nakonec Sophie zůstane s některým z nich. Buďto s Nikolasem - tím starším francouzem a nebo klukem, kterého zná od dětství - Morganem. Jenže já pořádně nevím s kým.
(Právě proto budu potřebovat vaší pomoc v podobě ankety, na který potom rozhodnu)
A dále spoiler zahrnuje, že Nikolas bude mít společnou minulost s jejím otcem a proto bude o to těžší rozhodnutí pro Sophie koho si vybrat.

INFORMACE:
Až tuto povídku dokončím, mám v plánu věsmes tohoto děje vytvořit Spin-off, který bude buďto o Nikolasovi či Morganovi. To je opět na vás, o kom, jelikož Spin-off bude o tom, který nakonec se Sophií nezůstane a tak bude mít pořád otevřenou dějovou linku.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Ke komu se Sophie víc hodí?

K Nikolasovi
K Morganovi

Komentáře

1 Ginny123 Ginny123 | 29. června 2014 v 19:03 | Reagovat

Vypadá to hodně zajímavě :)
Hlasuju pro Morgana :)

2 Tess Tess | Web | 29. června 2014 v 19:08 | Reagovat

Jsem zvědavá a napnutá jak kšandy. :D
Určitě hlasuju pro Nikolase. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama