Srpen 2014

Scool Is Back

31. srpna 2014 v 16:25 | Eleanor |  Něco od tématu
Nemůžu uvěřit, že ty prázdniny tak rychle utekly. Popravdě řečeno, v jednu chvíly jsem si říkala, že to vypadá nadějně a potom dojdu k závěru, že jsem zažila už i lepší prázdniny. A to je co říct, protože ty předešlé taky nebyly žádná sláva.
Ale berme to pozitivně, aspoň jsme si mohli jít lehnout, kdykoliv se nám zachtělo a v kolik se nám zachtělo. Stávali jsme v čase oběda a hlavně - nemuseli jsme se učit!
Tohle všechno teď se zpět obrátí a my se vracíme do třídních lavic, učitelé budeme výdat každý den, učit se na písemky a testy, ze kterých občas každý upadá do stresů.

Tyto prázdniny, ač uběhli nehorázně rychle, že jsem si je ani nestihla pořádně užít - a taky vzhledem k tomu, že jsem v nich prožila pár nemilých okamžiků, dnů a týdnů, - jsem je vnímala s větší chutí a elánem do života.

Už před týdnem na mě opět doléhal hrozný pocit, při větě, že se opět vracíme do školy... Já tam prostě nechci :D
Až tam zítra dojdu, nezaručim za sebe, že by se tohle mohlo stát ↓↓↓

S návratem školy vám musím zdělit, že už tu nebudu každý den, jako doposud. Kapitoly taky nebudou tak často, jelikož na tom se taky podepisuje jistý čas.
Chtěla jsem vás jen upozornit, jinak bez psaní nevydržím, o tom žádný pochyb ;D2. kapitola - Dohoda s Philem a Let

31. srpna 2014 v 16:03 | Eleanor |  Na Pokraji Mezi Realitou a Totálním Šílenstvím
Zdravím. Přináším vám další kapitolu :D Příjemné počtení ;).

1. kapitola - Začátek

29. srpna 2014 v 13:29 | Eleanor |  Na Pokraji Mezi Realitou a Totálním Šílenstvím
Nuže, přináším první kapitolku, lidi :D Doufám, že jste to aspoň trochu pochopily:) Vím, že je to celkem dlouhé, ale nedá se nic dělat. Přijemné počtení ;)


Představuji vám novou povídku!

27. srpna 2014 v 20:43 | Eleanor |  Ohledně povídek
Inu, rozhodla jsem se, po nějaké době setrvačnosti, o pokus nové povídky. Řekla jsem si, že bych mohla spojit něco mezi tak trochu akčnějším, ale civilním světem, který se později vyklube v svět s nadpřirozenem...
Povídka ponese název - Na Pokraji Mezi Realitou a Totálním Šílenstvím

Ztracené vzpomínky

27. srpna 2014 v 12:09 | Eleanor |  Témata týdne
Vzpomínky ... Když se nad tím zamyslím, vybaví se mi hned několik okamžiků, na které občas vzpomínám. Nejde jen dětské vzpomínky, které určitě mívá každý z vás, ale upřímně - já dětské vzpomínky nemívám....

5. kapitola - Skladiště (2/2)

26. srpna 2014 v 13:29 | Eleanor |  Magické pouto
Takže přináším druhou část 5. kapitolky... Pomalu se to rozjíždí, mám s touhle povídkou větší plány, takže asi tak. Příjemné počtení. :)

JSEM ZPĚT

25. srpna 2014 v 21:44 | Eleanor
Ano, milí zlatí, jsem si vědoma toho, že se moje týdenní pauza protáhla o nějaký ten den. Nebylo to úmyslné, můj týden nebyla žádná procházka růžovou sadou a ještě nějakou dobu tím budu poznamenaná.
Nuže, Eleanor od teď bude aktivnější, ale rozhodně ne veselejší, jelikož k tomu nemá důvod, ale důvod k pravému opaku.
Chci se omluvit svým Affs, vše mile ráda brzy oběhnu. :)

A jak to vidím s psaním? Momentálně budu ukončovat 10. kapitolou Sophii a mám rozepsaný Magické pouto, takže zatím vše při starém. O nové povídce můžete jen spekulovat. Ale uvítala bych, kdybyste mi poradili, na jaký žánr se mám příště zaměřit...díky. ;)

Just my selfishness

15. srpna 2014 v 12:09 | Eleanor

Znáte ten pocit, když už si začnete myslet, že je všechno v pohodě, příjde něco, co to dokáže odzákladu pokazit a vy tak máte celou náladu v prde**?
Právě to já teď prožívám... Jakmile zmizel jeden problém, přiřítil se po něm ještě 5x horší a vypadá to, že to bude mít trvalý následky.
Uvědomila jsem si, že ať se děje cokoliv, mé hrozné já nepřestává myslet na sebe. Pořád mě ovládá sobeckost.
Jenže teď to není jenom o mě, ač se to tak zdálo, nebo to tak být má. Musím se zamyslet nad tím, že jsou důležitější věci!Musím přestat myslet jen na vlastní pohodlí a překonat sama sebe.
Musím používat trochu toho soucitu, aby si lidé nemyslelli, že jsem bezcitný monstrum.
Musím na chvíly všechno hodit za hlavu a uvažovat logicky.

To znamená, že se tu na nějakou dobu neobjevím. Nanejvíš týden ... Potřebuju si v hlavě věci urovnat.

Eleanor


7. kapitola - Sophie

14. srpna 2014 v 23:36 | Eleanor |  Sophie
SOPHIE JE ZPĚT! Moje dvě původní kapitolky jsou zatím ukončené a mě zbývá obnovit Sophie. :) O FF k H2O můžu ještě jen diskutovat, protožu tu ještě máme Magické pouto a už dlouho chystám další povídku... Nicméně, Užijte si po víc jak měsíci novou kapču. :)
Yeah, nová úvodka. :D

Nikdy víc ...

14. srpna 2014 v 19:34 | Eleanor |  Něco od tématu
Tenhle článek neobsahuje žádnou povídku, jak už název rubriky napovídá, jedná se o něco od tématu ... :D Prostě jsem se rozhodla mojí včerejší situaci trochu odlehčit tímto způsobem :D Nebudu vysvětlovat, oč se jedná, jen zkrátka něco neklasického :D