NM - 10. kapitola

4. srpna 2014 v 20:38 | Eleanor |  Unpredictable Molly
Další kapitolka! Pozor ale, tenhle týden už NM nečekejte, chci se zaměřit více na Magické pouto a ukončení Anděla smrti. Nicméně tahle původní povídka bude mít delší trvání, které se protáhne do 2. série. :)


"Myslíš, že je to dobrý nápad? Aby si toho tady nikdo nevšiml," hlesla jsem směrem k Lukasovi, musela jsem docela zvýšit hlas, aby mě přes tu hudbu slyšel. Právě jsme se chystaly zakouřit.
"Molly, tady každej hulí trávu, ba ne jen trávu, ještě mnohem větší sračky," odpověděl a při "zabalování" toho se mu zablýsklo v očích.
"Patříš mezi ně i ty? Co ty sračky kouřej?" zeptala jsem se ho a zpozorněla. Jestli s ním mám trávit čas, chci o něm vědět, co nejvíc.
"Jestli jedu piko?" odpověděl a zamyslel se, jako by hledal správnou odpověď. "Ne, už ne," dodal a slisoval to do tvaru kournoutu u barové desky.
"Takže jsi to tenkrát bral, jo?" zeptala se znovu.
"Podívej Molly, to co bylo, bylo. Já se za minulostí neotáčím... budeš mi v tomhle muset věřit," odpověděl a sklopil ke mě zrak, potom zapálil jointa a potáhl si.
"Takže se nikdy nedozvím o Larisse?" Možná jsem tlčila na pilu, ale nemohla jsem si pomoct.
"V čem je problém? Celou dobu jsme se tady parádně bavili a ty teď tady mě vyslícháš," namítal a podal mi ať si taky potáhnu.
"Co je špatného na tom že se ptám? Minulost nevrátíš tím, že o ní budeš mluvit. Vrátíš ji jedině, když to opravdu budeš chtít," odsekla jsem a potáhla si, najednou jsem pocítila jak mi to v hlavě všechno zlehčilo.
"Chci tě jen líp poznat," dodala jsem po chvilce a podala mu, opět na střídačku.
Sklonil na mě své oči a potáhl si.
"Larissa byla moje holka, chodil jsem s ní 3 roky. Já jsem tenkrát měl nějaké problémy doma a začal jsem hulit a .. jel jsem v těch všech sračkách, co můžou existovat. Skrýval jsem to před Larissou, ale nakonec to zjistila a nechala mě."
V jeho očích jsem viděla zármutek, i přesto jak jasně mu oči prozařovali, dalo se to na něm poznat.
"Její papínek nechtěl aby jsme spolu byli, nikdy to nechtěl. Musel jí dávat proslovy do hlavy už od tý doby, co jsme spolu byli. Nikdy to nemělo budoucnost," dodal po chvilce. Když zmínil jejího otce, tudíž i mýho, trochu jsem sebou škubla. Nevěděla jsem co na to říct. Potom mi podal a já si potáhla.
"Miloval jsi ji?" vyslovila jsem trochu tázavě. Nemusel odpovídat, odpověď jsem dávno znala. Šlo to poznat.
Nepřítomně přikývl.
Nevěděla jsem jak reagovat.. Právě jsem se dozvěděla, že kluk který se mi líbí, byl zamilovaný do mé nevlastní sestry, se kterou chodil a můj otec se jim do toho pletl. Nevěděla jsem jestli mám být naštvaná, nebo ho litovat.
"Kolik je hodin?" zeptal se po odmlce. Věděla jsem, že se nezajímal o to kolik je, jen chtěl navázat nové téma. A upřímně, i já.
Potáhla jsem si a vytáhla z kapsi mobil.
"Dvanáct," promluvil jiný hlas zpoza mých ramen. Nemusela jsem se otáčet, abych věděla, kdo to je. Ten hrubý, sexy hlas, se španělským přízvukem mě dostával do kolen, pokáždé co jsem ho slyšela. Patřil Erikovi.

Rychle jsem joint strčila do ruky Lukasovi a otočila se na Erika. Takhle zblízka se na mě díval, svými ledovými oči, zpřímě pozorujíc ty mé. V tu chvíly jsem myslela, že mi celé tělo vypoví službu.
"Eriku..." vyhrkla jsem.
"Pojď Molly, už půjdeme," odsekl a chytil mě za paži. Nevěděla jsem jestli mě vyděl si potáhnout nebo ne. Bylo bláhové, když mi na tom teď nezáleželo?
V tom mi za druhou paži chytil Lukas a mírně promluvil; "Molly, ještě nechoď." Změřil si očima Erika a doufal, že tu zůstanu s ním. Jenže já nemůžu...musím jít domů, aby máma nevyšilovala. Sama sebe jsem se ptala, jestli je to skutečně tak, nebo se jen snažím přesvědčit samu sebe abych byla chvíly s Erikem?
"Musí, její matka na ní čeká doma," řekl zostra Erik a přitlačil na stisku na mé ruce, mírně jsem se odtáhla.
"Už budu m -" snažila jsem se něco říct.
"A ty jsi kdo, že za ní rozhoduješ?" ale Lukas mě přerušil.
"Nestarej se o to, kdo jsem já, a řekni mi, kdo jsi ty," opřel se do něj Erik a postavil se mu. Lukas byl sice menší než Erik, ale podle pohledu na tváři jsem poznala, že se nebojí se mu postavit.
"Whoo, tak zase klídek, jo? Eriku, pojď, půjdem už. Lukasi, já se ti ozvu," rychle jsem vstoupila mezi ně a propletla si ruku s tou Erikovou a táhla ho k východu.

***
"Co to mělo znamenat, Eriku?!" vyjela jsem po něm, sotva jsme vyšli z clubu.
"Co to mělo být? Zeptej se sama sebe. To sis tam v pořádku jen tak vykuřovala marihuanu s tím grázlíkem?" vyjel po mě. Ještě nikdy jsem ho takhle neviděla.
"Vůbec ho neznáš," opřela jsem se do něj.
"A ty snad, jo, hm?" zpražil mě a věnoval mi jeden úsečný pohled. Zarazila jsem se.
"Někdy si myslím, že jseš prostě jen mírně problématická holka, která když se ji odepře situace mít úplnou rodinu, tak začne kolem sebe kopat, ale ty nekopeš jen kolem sebe, ale rovnou do sebe," řekl teď už s klidným hlasem. Nic jsem nenamítala s sklopila hlavu.
"Přestaň tak vyvádět, Molly. Buď tou dívkou, jakou doopravdy jsi,"
"Vůbec mě neznáš, tak mě nepoučuj," odřekla jsem mu.
"Ale jo, znám tě... Jenom někdy pochybuju o tom, jestli jseš to pořád ty, jaká jsi bývala.."
Takže tohle on teď bude dělat? Blbne mi srdce a teď mi jde oblbovat ještě hlavu? Nebudu se kvůli němu cítit takhle, nebudu!
"Jaká jsem bývala, hm? Nestarej se," koukla jsem se mu zpříma do očí a vzhlížela k němu, byli jsme od sebe tak kousek, že jsme se skoro dotýkali nosi.
Nevím jak dlouho jsme tam takhle stáli, mohli bysme takhle být hodiny, ale mě by to připadalo jako vteřinka... Ty jeho modrý oči.. mohla bych na něj být naštvaná, jak bych chtěla, ale stačí jeden pohled a jsem takkde jsem byla.
Chtěla jsem ho políbit, ale nakonec jsem se sebrala a sama tuhle odmlku jako ve slaďáku ukončila. Sklopila jsem hlavu a vkročila vpřed.
"Měli bychom jít," hlesla jsem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Jop.
Nope.
Újde.

Komentáře

1 myred myred | Web | 5. srpna 2014 v 10:59 | Reagovat

Tak mam co dohanet no. :D Ale tvoje povidky jsou jrozne ctivi, tak to nebude zadnej problem. ;)

2 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 11:36 | Reagovat

[1]: Jej, tak to děkuju :)

3 Ginny123 Ginny123 | 5. srpna 2014 v 12:19 | Reagovat

Opět úžasná kapitola :-)

4 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 12:27 | Reagovat

[3]:Thanks, Ginn ;)

5 Adultumettykam Adultumettykam | E-mail | Web | 25. července 2018 v 2:29 | Reagovat

Compression  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  determination  bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-pas-cher/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama