Leden 2015

i can't anymore - radikální změna

16. ledna 2015 v 13:23 | Eleanor
Zdravím. No..kde začít... nebudu dlouho chodit kolem horké kaši a půjdu honem k věci. Rozhodla jsem se pro jednu, celkem větší změnu, která ovlivní celý můj blog. Ale jinak to už snad ani nejde.
Prostě na blog nebudu přidávat už tak, jak jsem přidávala... sice to poslední dobou nebylo nic extra, nebyla jsem moc aktivní, ale pořád jsem se snažila sem něco přidat alespoň dvakrát do týdne. Vím, že to ale nestačí...
Nebudu si nic nalhávat, prostě moje psaní se poslední dobou dost změnilo a to k horšímu Nevím co mám psát, zkrátka mi docházejí nápady, ač mě psaní moc baví. A proto, jsem se rozhodla, že sem budu přidávat, jen tehdy, až sepíšu něco, co bude stát za to, to sem vystavit. Chápete? A navíc.. ta návštěvnost blogu je opravdu tak mizivá, že se to snad na každým blogerovi zanechá jistou myšlenku.

No, takže.. nebudu tomu říkat konec a nebudu dávat další hiatus, protože jich bylo už dost. Já už nebudu přidávat do týdna ani dvakrát, ani jednou.. prostě vůbec... alespoň na nějakou dobu.
Na dobu, než se mi urovnají pár věcí v hlavě, než najdu způsob, jak si najít cestu zpět k povídkám..
Je zbytečné sem něco přidávat, když to nestojí za to! To já prostě nechci.

Blog rušit nebudu, protože na to nemám a vím, že se sem jednou budu chtít vrátit. Ať to bude za 14 dní, nebo měsíc... pořád to bude můj blog.
A ještě se chci omluvit svým affiliates, vím, že to není fér, ale je zbytečné to protahovat. Jednou se to stát muselo. Klidně si mě odeberte z affs, je to jedno. Na vaše blogy budu stejně občas chodit, protože jsem si na ně zvykla.
Chci jen ještě říct, že zůstávám na svém druhém blogu -> tady

Takže... zatím nashledanou.
Život bez internetu

13. ledna 2015 v 15:08 | Eleanor |  Témata týdne
Tak po dlouhý zase nějaká úvaha na téma týdne...
Ruku na srdce; kdo z nás, byl dokázal žít bez internetu? Kdo z nás se doopravdy cítí závislý na počítači? Myslíte si, že to bude lepší?

Na pokraji šílenství ►Úvod

13. ledna 2015 v 14:05 | Eleanor

Poslední úkol - 2. kapitola

9. ledna 2015 v 17:09 | Eleanor |  Poslední úkol
Přináším vám další kapitolu. Tentokrát trochu kratší, avšak už jsem se rozhodla pro rychlý zvrat. Popravdě řečeno, zvraty vás budou při téhle povídce doprovázet skoro pořád.
Příjemné počtení. :)

Zapomenutá ► 3. kapitola

6. ledna 2015 v 16:49 | Eleanor |  Zapomenutá
Téma: Fanfiction, vlastní
Pár: Gabriella + Derek, Amy + ???
Anotace: Víc jak stoletá upírka Gabriella, trpí jistými útržky, o kterých si myslí, že je to něco z její minulosti, kterou ovšem nikdy nezažila... nebo si to aspoň nepamatuje. Jednoho večera se ji naskytne situace, kdy jí její vize prozradí bližší informace a ona se tak vydá na pospas osudu, vyřešit a odhalit tohle zvláštní spojení...
Poznámka: Sice jsem psala, že Zapomenutou přídám až o výkendu, ale uvědomila jsem si, že tahle povídka má teď přednost. No a jinak přeju příjemné počtení, snad se vám bude líbit... ;)

My answers #01

4. ledna 2015 v 14:55 | Eleanor |  Ohledně povídek
Ahojte.
Přináším odezvu na vaše otázky, na které jste se mohli ptát od 21. do 31. 12. 2014.Takže pokud vás zajímá, ma co jste se ptali a nebo i vy ti ostatní se klidně podívejte.. jedná se to ohledně povídek.
+ zítra asi přidám článek s diplomy a povídkou pro Myred, kterou ještě musím dopsat ;)

Selekce

1. ledna 2015 v 23:36 | Eleanor |  Recenze knih
Tak po nějaké té době přišla řada na recenzi. :)

Vyhodnocení Vánoční soutěže

1. ledna 2015 v 14:42 | Eleanor |  Soutěže
Ještě předem než vyhlásím, kdo soutěž vyhrál - což si určitě každý už dávno všiml - ráda bych Vám popřála hlavně hodně zdraví do Nového roka, také šťestí a úspěchu. :)
[více v c.č.]